rozpis

Obrázek uživatele Tacman

Rozpis PVC podzim 2019

Modřany B - PVC 04.10.19 Pátek 19:30 K Vltavě 410/23, P 4 3:0 (15, 18, 14)
PVC - Kyje 07.10.19 Pondělí 20:20 Třeběšín 3:0 (14, 20, 22)
Dansport B - PVC 18.10.19 Pátek 19:00 Sportovní hala Gymnázia Jana Keplera 0:3 (-18, -16, -19)
Meteor G - PVC 30.10.19 Středa 20:20 ZŠ Žernosecká 1:3 (-23, -14, 22, -22)
Michle - PVC 07.11.19 Čtvrtek 20:30 TJ Sokol Michle 0:3
PVC - Modřany C 11.11.19 Pondělí 20:20 Třeběšín 3:1 (-19, 15, 18, 17)
Prosek B - PVC 22.11.19 Pátek 17:15 SH SK Prosek Praha 3:1 (20, -15, 21, 23)
PVC - Dansport A 25.11.19 Pondělí 20:20 Třeběšín 2:3 (20, -19, 27, -21, -8)
Meteor F - PVC 04.12.19 Středa 20:20 ZŠ Žernosecká 0:3 (-19, -12, -23)
PVC - Španielka 09.12.19 Pondělí 20:20 Třeběšín  

Průběžná tabulka zde
Kalendář pro import ics zde

Tags:
Obrázek uživatele jana

Rozpis PVZ Z1 podzim 2019

Sj Břevnov - PVZ 10.10.19 Čtvrtek 18:30 TJ Sokol Praha Košíře, P - 5 1:3 (23, -17, -15, -10)
PVZ - Kobylisy A 24.10.19 Čtvrtek 19:20 Norbertov 3:1 (-24, 15, 19, 18)
Kometa - PVZ 04.11.19 Pondělí 19:00 ZŠ Na Šutce 2:3 (20, -24, -11, 18, 10)
PVZ - Kyje 07.11.19 Čtvrtek 19:20 Norbertov 3:1 (-21, 14, 19, 23)
Slavoj - PVZ 12.11.19 Úterý 19:00 FZŠ Brdičkova P - 5 3:1 (17, -24, 20, 23)
PVZ - Žižkov C 21.11.19 Čtvrtek 19:20 Norbertov  
Španielka B - PVZ 01.12.19 Neděle 19:30 ZŠ J. Wericha P - 17  
PVZ - Střížkov 05.12.19 Čtvrtek 19:20 Norbertov  

Průběžná tabulka zde
Kalendář pro import ics zde

Tags:
Obrázek uživatele HanyBany

Rozpis PVZ Z3 podzim 2019

PVZ - SAVO 03.09.19 Úterý 17:30 Albertov 3:1 (-22, 21, 14, 11)
Medvědice - PVZ 05.09.19 Čtvrtek 17:30 TJ ABC Braník 2:3 (-21, 20, 20, -15, -18)
PVZ - Žižka C 10.09.19 Úterý 17:30 Albertov 0:3 (-22, -23, -23)
PVZ - Řepy A 12.09.19 Čtvrtek 17:30 Albertov 3:1 (19, -25, 26, 24)
Vysočany - PVZ 17.09.19 Úterý 17:30 Novoškolská 696/2, P-9 2:3 (17, 11, -14, -19, -7)
PVZ - Modřany A 19.09.19 Čtvrtek 17:30 Albertov 2:3 (-16, 19, -16, 20, -9)
Michle A - PVZ 24.09.19 Úterý 17:30 Pod Stárkou, P-4  

Průběžná tabulka zde
Kalendář pro import ics zde

Tags:

Rozpis PVD podzim 2019

PVD - Vysočany A 03.09.19 Úterý 17:30 Albertov 3:1
Košíře A - PVD 05.09.19 Čtvrtek 17:30 Klamovka 2051, P - 5 0:3 (-14, -12, -20)
PVD - Sl. Žižkov 10.09.19 Úterý 17:30 Albertov 3:0 (18, 17, 16)
PVD - Technika 12.09.19 Čtvrtek 17:30 Albertov 3:2 (22, -21, -23, 21, 10)
Vyšehrad A - PVD 17.09.19 Úterý 17:30 Na Květnici 700/1, P-4 0:3 (-19, -13, -19)
PVD - Řepy A 19.09.19 Čtvrtek 17:30 Albertov 2:2
Modřany B - PVD 24.09.19 Úterý 17:30 K Vltavě 410/23, P-4 1:3 (-27, 20, -23, -14)

Průběžná tabulka zde
Kalendář pro import ics zde

Tags:

Rozpis PVC jaro 2019

PVC - Meteor F 07.01.19 Pondělí 20:20 Třeběšín 3:0 (19, 12, 17)
Kyje - PVC 14.01.19 Pondělí 20:30 Hamerská 1307/1, Praha 9 1:3 (-18,-23,18,-21)
PVC - Modřany B 21.01.19 Pondělí 20:20 Třeběšín 2:3 (22, -15, 17, -22, -12)
Španielka - PVC 28.01.19 Pondělí 19:00 Ztracená 1132/1, Praha 6 - Ruzyně 1:3 (-14, -21, 21, -21)
PVC - Dansport B 04.02.19 Pondělí 20:20 Třeběšín 3:0
PVC - Modřany C 18.02.19 Pondělí 20:20 Třeběšín 3:0 (12, 22, 23)
Michle - PVC 28.02.19 Čtvrtek 20:30 Pod Starkou 4/36, Praha 4 – Michle 1:3 (-19,21,-18,-15)
PVC - Meteor G 04.03.19 Pondělí 20:20 Třeběšín 3:0 (20, 11, 7)
Modřany C - PVC 22.03.19 Pátek 19:30 K Vltavě 410, Praha 4 0:3 (-15,-14,-19)
PVC - Prosek 25.03.19 Pondělí 20:20 Třeběšín 3:0 (21,24,23)
Dansport A - PVC 04.04.19 Čtvrtek 20:00 Parléřova 2, Praha 6 2:3 (-22, -18, 11, 20, -7)

Průběžná tabulka zde
Kalendář pro import ics zde

Tags:
Obrázek uživatele HanyBany

Rozpis PVZ Z1 jaro 2019

PVZ - Břevnov 17.01.19 ČT 19:20 Norbertov 3:0 (21, 10, 18)
Střížkov - PVZ 06.02.19 ST 20:30 Litoměřická 726, Praha 9 1:3 (22, -22, -11, -20)
Španielka B - PVZ 10.02.19 NE 19:30 ZŠ J. Wericha, Španielova 1111, Praha 6 0:3 (-16, -18, -21)
Kyje - PVZ 25.02.19 PO 18:20 Hamerská 1307 1:3 (-17, 24, -23, -21)
PVZ - Kobylisy A 07.03.19 ČT 19:20 Norbertov 3:0 (15, 19, 23)
J.M. Chodov - PVZ 14.03.19 ČT 20:20 Mikulova 1594, Praha 4 3:1 (19, -22, 24, 22)
PVZ - Slavoj 21.03.19 ČT 19:20 Norbertov 0:3 (-21, -20, -18)
Kometa - PVZ 25.03.19 PO 19:00 Na Šutce 28/440, Praha 8 0:3 (-12, -14, -15)

Průběžná tabulka zde
Kalendář pro import ics zde

Rozpis PVD jaro 2017

VSK Chemie - PVD 25.04.17 Úterý 18:00 Butovická 100/33 0:3
Technika - PVD 04.05.17 Čtvrtek 18:00 Ve StudenémPraha 4 - Braník 3:1 (22, -22, 15, 15)
PVD - Žižkov A 11.05.17 Čtvrtek 18:00 Albertov 3:2(17,-22,-23,19,11)
Modřany B - PVD 16.05.17 Úterý 18:00 K Vltavě 410/23 Praha 4 - Modřany 1:3 (-18,19,-13,-14)
PVD - Vysočany A 18.05.17 Čtvrtek 18:00 Albertov 2:3(-28,-22,23,20,-14)
H. Počernice A - PVD 25.05.17 Čtvrtek 18:00 Chvalkovická 203, Praha 9 - Hor. Počernice 2:3(25,-23,19,-19,-7)
PVD - Řepy A 01.06.17 Čtvrtek 18:00 Albertov 1:3 (25, -15, -25, -14)
PVD - VSK Chemie 08.06.17 Čtvrtek 18:00 Albertov 3:2 (-15,18,-18,17,8)
Petřiny A - PVD 13.06.17 Úterý 18:00 ZŠ Jana Wericha 1:3 (-23, -20, 24, -14)
PVD - Technika 22.06.17 Čtvrtek 18:00 Albertov 3:1 (-20, 17, 20, 21)
Žižka B - PVD 27.06.17 Úterý 18:00 U Lidového domu 11, Praha - Vysočany 2:3 (-22,18,15,-15,-12)

Průběžná tabulka zde
Kalendář pro import ics zde

Rozpis PVC jaro 2017

PVC - Španielka 09.01.17 Pondělí 18:20 Třeběšín 2:3 (19,19,-21,-18,-11)
Prosek B - PVC 13.01.17 Pátek 18:20 Lovosická 559 0:3 (-22, -20, -21)
PVC - Meteor F 16.01.17 Pondělí 20:20 Třeběšín 3:0 (16, 25, 21)
Kyje - PVC 23.01.17 Pondělí 20:30 Hamerská 1307, Praha 9 1:3 (-16, 19, -20, -16)
PVC - Dansport B 30.01.17 Pondělí 20:20 Třeběšín 3:0 (12, 27, 15)
Prosek A - PVC 13.02.17 Pondělí 19:45 Litoměřická 726, Praha 9 Prosek 3:1 (-23, 19, 22, 24)
PVC - Stav. fakulta 20.02.17 Pondělí 20:20 Třeběšín 3:0 (21, 11, 20)
Michle - PVC 02.03.17 Čtvrtek 20:30 Pod Starkou 4/36, Praha 4 - Michle 3:1 (22, 21, -25, 23)
PVC - Meteor G 06.03.17 Pondělí 20:20 Třeběšín 3:0 (13, 21, 11)
PVC - Modřany B 20.03.17 Pondělí 20:20 Třeběšín 1:3 (21, -21, -25, -21)
Dansport A - PVC 30.03.17 Čtvrtek 19:00 Parléřova 2, Praha 6 3:1 (20, 22, -23, 23)
PVC - Prosek B 03.04.17 Pondělí 20:20 Třeběšín 3:1 (-23, 13, 10, 12)
Španielka - PVC 12.04.17 Středa 20:15 Španielova 1111, Praha 6 - Řepy 3:1 (23, 18, -25, 21)

Průběžná tabulka zde
Kalendář pro import ics zde

Obrázek uživatele ili

Rozpis PVZ jaro 2017

Výsledky na CVF.

PVZ - Břevnov 19.01.17 Čtvrtek 19:20 Norbertov 3:0 (17,12,14)
PVZ - Slavoj 26.01.17 Čtvrtek 19:20 Norbertov 1:3 (-23, -19, -21, -9)
Košíře A - PVZ 02.02.17 Čtvrtek 18:30 Klamovka 2051, Praha 5 3:0 (24, 16, 15)
PVZ - Kometa 16.02.17 Čtvrtek 19:20 Norbertov 3:2 (-20, -18, 19, 23, 12)
Žižkov C - PVZ 23.02.17 Čtvrtek 20:30 Koněvova 929 Praha 3 3:1 (20, -24, 22, 25)
PVZ - Španielka B 02.03.17 Čtvrtek 19:20 Norbertov 3:1 (19, -21, 23, 19)
Meteor A - PVZ 08.03.17 Středa 20:20 Na Šutce 28/440, Praha 8-Kobylisy 3:0 (19, 18, 14)
PVZ - Kobylisy A 23.03.17 Čtvrtek 19:20 Norbertov 1:3 (25, -15, -21, -16)
Střížkov - PVZ 29.03.17 Středa 20:30 Litoměřická 726, Praha 9- Prosek 3:1 (18, -26, 22, 19)

Rozpis PVC podzim 2016

Meteor F - PVC 12.10.16 Středa 20:20 Albrechtická 732, 197 00, Praha 9 - Kbely 3:0 (23, 24, 20)
PVC - TJ Kyje A 17.10.16 Pondělí 20:15 Třeběšín 3:1 (-22, 19, 14, 19)
Dansport B - PVC 24.10.16 Pondělí 17:30 Parléřova 2, Praha 6 0:3 (-26, -20, -17)
PVC - Prosek A 31.10.16 Pondělí 20:15 Třeběšín 0:3 (-12, -18, -17)
Stav. fakulta - PVC 08.11.16 Úterý 20:30 Pod Juliskou 1805/4, Praha 6 1:3 (-22, -21, 18, -19)
PVC - Michle 14.11.16 Pondělí 20:15 Třeběšín 1:3 (20,-13,-23,-21)
Meteor G - PVC 23.11.16 Středa 20:20 Albrechtická 732, 197 00, Praha 9 - Kbely 0:3 (-8, -14, -12)
Modřany B - PVC 02.12.16 Pátek 19:30 K Vltavě 410, Praha 4 3:0 (20, 16, 28)
PVC - Dansport A 05.12.16 Pondělí 20:15 Třeběšín 2:3 (11, 19, -20, -16, -13)
Prosek B - PVC 16.12.16 Pátek 18:20 Lovosická 559  

Průběžná tabulka zde
Kalendář pro import ics zde

Tags:

Stránky

Subscribe to rozpis