MP

PVC - Meteor G 3:1 (-24, 12, 28, 17)

Beru si Tykyho radu k srdci a využívám první příležitost k sepsání komentáře. Včera hned po zápase to pro celkové vyčerpání už nešlo (3 h bruslení s 550 m převýšení v rozbředlém sněhu, 1h bobování, 3h řízení a 2 h volejbalu). Ale i tak je asi už pozdě, jak právě zjišťuji, únava nejspíše vymazala i detaily ze zápasu...

Co si pamatuji, tak jsem poprvé psal elektronický zápis a poprvé letos prohrál střižbu, navíc hned v prvním kole. Takový nerozum, dávat kámen proti třem papírům.

Postup z prvního fleku (prakticky) zajištěn -Meteor F - PVC 0:3 (-20, -16, -18)

V košaté sestavě celých šesti borců jsme se relativně včas sešli v klouzavé hale Meteoru. Mapový odkaz na PV webu mne zavedl kousek vedle, a teprve po Tykyho telefonové navigaci mi sepnuly paměťové buňky, že jsem v této hale vlastně už kdysi hrál a našel tak snáze cestu dovnitř.

První výhra

Protože se k tomu zatím nikdo neměl, krátce okomentuji zápas s Kyjema minulé pondělí.

Soupeře jsme téměř dvojnásobně předčili počtem, až musela zapisovat naše jediná fanynka. Téměř všichni naši hráči byli v hale čas, což kvituji, protože se nemusíme stresovat, kdo vlastně přijde. Ti, co se opozdili, škodí sami sobě, protože nerozehraný hráč má prostě menší šanci nastoupit.

Subscribe to MP