rozpis

Rozpis PVC jaro 2019

PVC - Meteor F 07.01.19 Pondělí 20:20 Třeběšín 3:0 (19, 12, 17)
Kyje - PVC 14.01.19 Pondělí 20:30 Hamerská 1307/1, Praha 9 1:3 (-18,-23,18,-21)
PVC - Modřany B 21.01.19 Pondělí 20:20 Třeběšín 2:3 (22, -15, 17, -22, -12)
Španielka - PVC 28.01.19 Pondělí 19:00 Ztracená 1132/1, Praha 6 - Ruzyně 1:3 (-14, -21, 21, -21)
PVC - Dansport B 04.02.19 Pondělí 20:20 Třeběšín 3:0
PVC - Modřany C 18.02.19 Pondělí 20:20 Třeběšín 3:0 (12, 22, 23)
Michle - PVC 28.02.19 Čtvrtek 20:30 Pod Starkou 4/36, Praha 4 – Michle 1:3 (-19,21,-18,-15)
PVC - Meteor G 04.03.19 Pondělí 20:20 Třeběšín 3:0 (20, 11, 7)
Modřany C - PVC 22.03.19 Pátek 19:30 K Vltavě 410, Praha 4 0:3 (-15,-14,-19)
PVC - Prosek 25.03.19 Pondělí 20:20 Třeběšín 3:0 (21,24,23)
Dansport A - PVC 04.04.19 Čtvrtek 20:00 Parléřova 2, Praha 6 2:3 (-22, -18, 11, 20, -7)

Průběžná tabulka zde
Kalendář pro import ics zde

Tags:
Obrázek uživatele HanyBany

Rozpis PVZ Z1 jaro 2019

PVZ - Břevnov 17.01.19 ČT 19:20 Norbertov 3:0 (21, 10, 18)
Střížkov - PVZ 06.02.19 ST 20:30 Litoměřická 726, Praha 9 1:3 (22, -22, -11, -20)
Španielka B - PVZ 10.02.19 NE 19:30 ZŠ J. Wericha, Španielova 1111, Praha 6 0:3 (-16, -18, -21)
Kyje - PVZ 25.02.19 PO 18:20 Hamerská 1307 1:3 (-17, 24, -23, -21)
PVZ - Kobylisy A 07.03.19 ČT 19:20 Norbertov 3:0 (15, 19, 23)
J.M. Chodov - PVZ 14.03.19 ČT 20:20 Mikulova 1594, Praha 4 3:1 (19, -22, 24, 22)
PVZ - Slavoj 21.03.19 ČT 19:20 Norbertov 0:3 (-21, -20, -18)
Kometa - PVZ 25.03.19 PO 19:00 Na Šutce 28/440, Praha 8 0:3 (-12, -14, -15)

Průběžná tabulka zde
Kalendář pro import ics zde

Rozpis PVD jaro 2017

VSK Chemie - PVD 25.04.17 Úterý 18:00 Butovická 100/33 0:3
Technika - PVD 04.05.17 Čtvrtek 18:00 Ve StudenémPraha 4 - Braník 3:1 (22, -22, 15, 15)
PVD - Žižkov A 11.05.17 Čtvrtek 18:00 Albertov 3:2(17,-22,-23,19,11)
Modřany B - PVD 16.05.17 Úterý 18:00 K Vltavě 410/23 Praha 4 - Modřany 1:3 (-18,19,-13,-14)
PVD - Vysočany A 18.05.17 Čtvrtek 18:00 Albertov 2:3(-28,-22,23,20,-14)
H. Počernice A - PVD 25.05.17 Čtvrtek 18:00 Chvalkovická 203, Praha 9 - Hor. Počernice 2:3(25,-23,19,-19,-7)
PVD - Řepy A 01.06.17 Čtvrtek 18:00 Albertov 1:3 (25, -15, -25, -14)
PVD - VSK Chemie 08.06.17 Čtvrtek 18:00 Albertov 3:2 (-15,18,-18,17,8)
Petřiny A - PVD 13.06.17 Úterý 18:00 ZŠ Jana Wericha 1:3 (-23, -20, 24, -14)
PVD - Technika 22.06.17 Čtvrtek 18:00 Albertov 3:1 (-20, 17, 20, 21)
Žižka B - PVD 27.06.17 Úterý 18:00 U Lidového domu 11, Praha - Vysočany 2:3 (-22,18,15,-15,-12)

Průběžná tabulka zde
Kalendář pro import ics zde

Rozpis PVC jaro 2017

PVC - Španielka 09.01.17 Pondělí 18:20 Třeběšín 2:3 (19,19,-21,-18,-11)
Prosek B - PVC 13.01.17 Pátek 18:20 Lovosická 559 0:3 (-22, -20, -21)
PVC - Meteor F 16.01.17 Pondělí 20:20 Třeběšín 3:0 (16, 25, 21)
Kyje - PVC 23.01.17 Pondělí 20:30 Hamerská 1307, Praha 9 1:3 (-16, 19, -20, -16)
PVC - Dansport B 30.01.17 Pondělí 20:20 Třeběšín 3:0 (12, 27, 15)
Prosek A - PVC 13.02.17 Pondělí 19:45 Litoměřická 726, Praha 9 Prosek 3:1 (-23, 19, 22, 24)
PVC - Stav. fakulta 20.02.17 Pondělí 20:20 Třeběšín 3:0 (21, 11, 20)
Michle - PVC 02.03.17 Čtvrtek 20:30 Pod Starkou 4/36, Praha 4 - Michle 3:1 (22, 21, -25, 23)
PVC - Meteor G 06.03.17 Pondělí 20:20 Třeběšín 3:0 (13, 21, 11)
PVC - Modřany B 20.03.17 Pondělí 20:20 Třeběšín 1:3 (21, -21, -25, -21)
Dansport A - PVC 30.03.17 Čtvrtek 19:00 Parléřova 2, Praha 6 3:1 (20, 22, -23, 23)
PVC - Prosek B 03.04.17 Pondělí 20:20 Třeběšín 3:1 (-23, 13, 10, 12)
Španielka - PVC 12.04.17 Středa 20:15 Španielova 1111, Praha 6 - Řepy 3:1 (23, 18, -25, 21)

Průběžná tabulka zde
Kalendář pro import ics zde

Obrázek uživatele ili

Rozpis PVZ jaro 2017

Výsledky na CVF.

PVZ - Břevnov 19.01.17 Čtvrtek 19:20 Norbertov 3:0 (17,12,14)
PVZ - Slavoj 26.01.17 Čtvrtek 19:20 Norbertov 1:3 (-23, -19, -21, -9)
Košíře A - PVZ 02.02.17 Čtvrtek 18:30 Klamovka 2051, Praha 5 3:0 (24, 16, 15)
PVZ - Kometa 16.02.17 Čtvrtek 19:20 Norbertov 3:2 (-20, -18, 19, 23, 12)
Žižkov C - PVZ 23.02.17 Čtvrtek 20:30 Koněvova 929 Praha 3 3:1 (20, -24, 22, 25)
PVZ - Španielka B 02.03.17 Čtvrtek 19:20 Norbertov 3:1 (19, -21, 23, 19)
Meteor A - PVZ 08.03.17 Středa 20:20 Na Šutce 28/440, Praha 8-Kobylisy 3:0 (19, 18, 14)
PVZ - Kobylisy A 23.03.17 Čtvrtek 19:20 Norbertov 1:3 (25, -15, -21, -16)
Střížkov - PVZ 29.03.17 Středa 20:30 Litoměřická 726, Praha 9- Prosek 3:1 (18, -26, 22, 19)

Rozpis PVC podzim 2016

Meteor F - PVC 12.10.16 Středa 20:20 Albrechtická 732, 197 00, Praha 9 - Kbely 3:0 (23, 24, 20)
PVC - TJ Kyje A 17.10.16 Pondělí 20:15 Třeběšín 3:1 (-22, 19, 14, 19)
Dansport B - PVC 24.10.16 Pondělí 17:30 Parléřova 2, Praha 6 0:3 (-26, -20, -17)
PVC - Prosek A 31.10.16 Pondělí 20:15 Třeběšín 0:3 (-12, -18, -17)
Stav. fakulta - PVC 08.11.16 Úterý 20:30 Pod Juliskou 1805/4, Praha 6 1:3 (-22, -21, 18, -19)
PVC - Michle 14.11.16 Pondělí 20:15 Třeběšín 1:3 (20,-13,-23,-21)
Meteor G - PVC 23.11.16 Středa 20:20 Albrechtická 732, 197 00, Praha 9 - Kbely 0:3 (-8, -14, -12)
Modřany B - PVC 02.12.16 Pátek 19:30 K Vltavě 410, Praha 4 3:0 (20, 16, 28)
PVC - Dansport A 05.12.16 Pondělí 20:15 Třeběšín 2:3 (11, 19, -20, -16, -13)
Prosek B - PVC 16.12.16 Pátek 18:20 Lovosická 559  

Průběžná tabulka zde
Kalendář pro import ics zde

Tags:
Obrázek uživatele ili

Rozpis PVZ podzim 2016

Výsledky na CVF.

Břevnov - PVZ 13.10. čtvrtek 19:30 Bělohorská 7, P6 0:3 (-18,-15,-21)
Slavoj - PVZ 19.10. středa 19:00 Mikulova 1594, P4 3:2 (21,-21,20,-24,7)
Komenta - PVZ 31.10. pondělí 20:00 Na Šutce 28/440, P8 2:3 (-18, -25, 20, 25, 6)
PVZ - Žižkov C 10.11. čtvrtek 19:20 Norbertov 1:3 (19, -16, -19, -14)
Španielka - PVZ 20.11. neděle 19:30 Španielova 1111/19, P6 2:3(21, 18, -23, -14, -10)
PVZ - Meteor A 24.11. čtvrtek 19:20 Norbertov 3:2 (-23, -18, 24, 13, 6)
Kobylisy A - PVZ 01.12. čtvrtek 20:30 U Školské zahrady 430/9, P8 3:1 (-15,18,23,21)
PVZ - Střížkov 12.12. pondělí 20:20 Třebešín 3:1 (17, -15, 18, 23)
PVZ - Košíře A 15.12. čtvrtek 19:20 Norbertov 1:3 (17, -20, -21, -15)
Tags:

Rozpis PVD podzim 2016

Žižkov A - PVD 01.09.16 Čtvrtek 17:30 Koněvova 19 (Vítkov), Praha 3-Žižkov 2:3 (-30, 13, 22, -24, -11)
PVD - TJ Sokol Modřany B 06.09.16 Úterý 17:30 Albertov 3:1 (20, 24, -23, 11)
Vysočany A - PVD 08.09.16 Čtvrtek 17:30 Novoškolská 2/696, Praha 9 - Vysočany 2:3 (-22, -15, 16, 22, -9)
PVD - H. Počernice A 13.09.16 Úterý 17:30 Albertov 3:0 (17, 19, 25)
Řepy A - PVD 15.09.16 Čtvrtek 17:30 Na Chobotě 125, Praha 6 - Řepy 3:0 (21, 14, 18)
PVD - VK Žižka Praha B 20.09.16 Úterý 17:30 Albertov 3:0 (22, 21, 15)
VSK Chemie - PVD 22.09.16 Čtvrtek 17:30 Butovická 100/33 2:2
PVD - Petřiny A 27.09.16 Úterý 17:30 Albertov 3:1 (20, -22, 23, 13)

Průběžná tabulka zde
Kalendář pro import ics zde

Rozpis PVD jaro 2016

PVD - Smíchov 26.04.16 Úterý 18:00 Albertov 0:3 (-21, -20, -23)
Meteor D - PVD 28.04.16 Čtvrtek 18:00 U Meteoru 29/3, Praha 8 - Libeň 3:0
Podolí A - PVD 03.05.16 Úterý 18:00 Nad Lomem 1777, Praha 4 - Podolí 3:0 (18, 17, 9)
PVD - Modřany A 05.05.16 Čtvrtek 18:00 Albertov 2:3 (21, -16, 21, -12, -13)
PVD - Podolí A 10.05.16 Úterý 18:00 Albertov 0:3 (-19, -18, -20)
Pharming B - PVD 12.05.16 Čtvrtek 18:00 U Lidového domu 11, Praha 9 - Vysočany 3:0 (12, 19, 17)
PVD - MFF B 19.05.16 Čtvrtek 18:00 Albertov 2:3 (-22, 25, 22, -23, -10)
PVD - Meteor D 31.05.16 Úterý 18:00 Albertov 0:3 (-21, -20, -22)
Smíchov - PVD 07.06.16 Úterý 18:00 U Mrázovky 1566, Praha 5 3:2 (-21, 16, -24, 17, 8)
PVD - Žižka A 09.06.16 Čtvrtek 18:00 Albertov 1:3 (-16, -20, 21, -17)
Podolí B - PVD 14.06.16 Úterý 18:00 Nad Lomem 1777, Praha 4 - Braník 3:0 (10,10,17)
PVD - Braník A 16.06.16 Čtvrtek 18:00 Albertov 0:3 (-12, -22, -13)
Modřany A - PVD 21.06.16 Úterý 18:00 K Vltavě 410, Praha 4 - Modřany 3:0 (23, 23, 23)

Průběžná tabulka zde
Kalendář pro import ics zde

Tags:

Rozpis PVC jaro 2016

Prosek B - PVC 13.01.16 Středa 20:00 Lovosická 559, Praha 9- Prosek 3:1 (-22, 21, 21, 14)
Španielka - PVC 27.01.16 Středa 20:30 Španielova 1111/19, Praha 6- Řepy 1:3 (-21, 22, -19, -20)
Meteor - PVC 03.02.16 Středa 20:20 Na Šutce 26/440, Praha 8- Kobylisy 3:0 (26, 22, 16)
PVC - Prosek A 08.02.16 Pondělí 20:20 Hala Třeběšín 1:3 (-24, 23, -13, -24)
PVC - Beach Slavia 22.02.16 Pondělí 20:20 Hala Třeběšín 3:1 (18, 15, -24, 13)
PVC - Michle 29.02.16 Pondělí 20:20 Hala Třeběšín 3:0 (18, 14, 15)
Volej. Modřany B - PVC 08.03.16 úterý 20:30 K Vltavě 410, Praha 4- Modřany 0:3 (-10, -24, -24)
Stav. fakulta - PVC 15.03.16 Úterý 20:30 Pod Juliskou 4, Praha 6- Podbaba 1:3 (-15, 20, -18, -18)
PVC - Kyje 21.03.16 Pondělí 20:20 Hala Třeběšín 3:0 (20,14,14)

Průběžná tabulka zde
Kalendář pro import ics zde

Tags:

Stránky

Subscribe to rozpis